AromaCafé

online konzultace s aromaterapeutkou

Potřebujete konzultaci s profesionální aromaterapeutkou? Chcete se nechat inspirovat ve skupince podobně naladěných lidí?

Uvařte si čaj a rezervujte si své virtuální místo na AromaCafé:

Úterý 18.1.2022 19.00 – 20.30 hod

Výuce se budeme věnovat pomocí praktických příkladů.

Konzultace bude věnovaná prohloubení a procvičení témat probíraných na online přednáškách Aroma lékárnička. První část věnuji zopakování důležitých bodů z přednášky, následovat bude praktická ukázka na příkladech. Prostor bude také pro zodpovězení vašich konkrétních dotazů.

Kapacita je pouze 10 studentů/ek, abyste měli dostatečný prostor pro pokládání dotazů.

Přemýšlela jsem, jak co nejefektivněji nahradit živý kurz z očí do očí, na kterém byste se mohli ptát na jakékoliv doplňující otázky, online formou. Rozhodla jsem se čas od času vypsat termíny online konzultací na určité téma, ve kterých zopovím všechny vaše otázky. Pokud tedy po shlédnutí přednášky budete mít jakýkoliv konkrétní dotaz na mě, třeba budete potřebovat poradit se směsí pro vás na míru, konzultace jsou tu pro vás.

Na konzultaci se prosím hlaste zvlášť a ideálně až poté, co si poslechnete přednášku 🙂 Nejprve si osvěžíme probírané téma a následně se pustíme do vašich otázek či témat, se kterými si nevíte rady. Kapacita online konzultace je 10 studentů/ek, aby se dostalo na všechny vaše dotazy. Žádná otázka není nevhodná, jsem tu pro vás. Co nebudu vědět a bude to v mých silách, ráda pro vás dohledám.

Konzultace se uskuteční přes MS Teams, nemusíte si nic instalovat, stačí mít k dispozici internet, mikrofon (a ideálně kameru) a na konzultaci se připojíte pouze kliknutím na zaslaný odkaz (stejnou platformu často používají děti ve školách).

Pár dní před konáním AromaCafé obdržíte přihlašovací link emailem. Rezervace místa je platná na konkrétní termín, vaše virtuální místo je možné převést na jinou osobu, ale není možné rezervovat jiný náhradní termín.