Cítíte se jako tělo bez duše a hledáte účinnou přírodní vzpruhu?

Trápí vás opakovaná nachlazení, rýma či kašel a chcete být raději zdraví?

Zaujal vás webinář, ale nevíte, jak aromaterapii pro sebe nebo pro děti používat?

2 online přednášky

Aroma lékárnička na podzim a na zimu

Výhodný balíček

Možná jste již vyzkoušeli spoustu různých cest, ale nachlazení se stále opakují. Na podzim, ale i v průběhu celého roku vás nebo vaši rodinu a děti trápí nachlazení, rýma, škrábání v krku… klasické celoroční nemoci. Možná tušíte, že aromaterapie by vám mohla pomoci s pročištěním vzduchu i posílením vaší imunity, ale nevíte, jak na to. Zároveň nechcete trávit studiem celý víkend a hledáte ty nejdůležitější informace v kostce na jednom místě?

Jmenuji se Michaela Makulová a jsem aromaterapeutka a lektorka. Vnímám lidské příběhy a vplétám do nich vůně. Aromaterapii se profesně věnuji již osm let a za tu dobu jsem pomohla zlepšit zdraví sobě i mnoha klientům a stovkám studentů mých kurzů.

Osvojení si práce s esenciálními oleji bylo klíčové i pro mé zdraví. Dříve jsem bývala několikrát ročně nemocná, bolest v krku, kašel, průdušky, teploty, znáte to. Vyzkoušela jsem aromaterapii a postupně jsem našla v esenciálních olejích své věrné pomocníky.

Nyní dokážu většinu našich nachlazení podchytit hned na začátku a působit pomocí esenciálních olejů preventivně. Aromaterapie za vás nevyřeší vše, ale dokáže vám hodně pomoci, a já vám ráda povím, jak na to 🙂

Které éterické oleje posilují zdraví, imunitu i optimistickou mysl? Jak je správně používat jako prevenci i jako první pomoc při nemoci? Kdy esenciální oleje raději inhalovat a kdy je mazat na na kůži? Po jakých olejích sáhnout na podzim a kterým dát raději přednost v zimě a proč? Které esenciální oleje jsou vhodné pro děti a v jakém množství? U kterých olejů byly vědecky potvrzené účinky proti covidu-19? 

Vezměte zdraví do vlastních rukou a připravte si svoji voňavou aroma lékárničku, kterou využijete na podzim, v zimě, ale i během celého roku. Zvládnete to i vy!

Připravila jsem pro vás intenzivní 180 min online přednášky Aroma lékárnička na podzim a na zimu, ve kterých vám předám esenci toho nejdůležitějšího.   

Ukážu vám, jak si díky esenciálním olejům zlepšit své zdraví, ať už s aromaterapií začínáte nebo jste ve voňavém světě jako doma.

Stačí vám 3 hodinky na shlédnutí přednášky a pak už můžete začít aktivně pracovat na svém zdraví tím nejpříjemnějším způsobem, který znám – pomocí vůní. Pokud se navíc rozhodnete vyrobit si i jednoduché aroma-výrobky, zažijete u toho kupu srandy.

A pokud budete mít po shlédnutí přednášky jakékoliv otázky, můžete využít prostor pro dotazy pod přednáškou a já vás navedu individuálně.

Mými živými kurzy a přednáškami od roku 2012 prošlo bezmála 1000 lidí.
 
Tuto online přednášku před vámi virtuálně navštívilo již
0
studentů jako jste vy.
Online přednášky a kurzy boří hranice vzdělávání. A já se těším, že se díky této online přednášce virtuálně seznámím i s vámi, ať už jste z Čech, Moravy, ze Slovenska nebo žijete v zahraničí.
„Zajímavá praktická přednáška pro tyhle podzimní dny, ač se aromaterapii věnuji nějaký ten pátek, tak pro mě byla přínosná, shrnující důležité informace a hlavně super praktické recepty! Hned některé z nich využiju při přípravě vánočních dárečků. 😉 Líbilo se mi i rozčlenění na 4 videa, mohla jsem si je pak pustit dle své potřeby a času. Takže všem doporučuji! ;-)“
Petra Konečná
„Aroma lékárnička na podzim mi pomohla ve výběru aromaolejů i jejich kombinací. Využívám i zajímavé nápady ohledně možnosti použití voňavých kapesníčků, inhalačních tyčinek i difuzéru. Rady ohledně dávkování byly velmi užitečné. Zamilovala jsem se do limetky a těším se na další online kurzy s Míšou."

Přednášky jsou právě pro vás, pokud

Co se během přednášek dozvíte a naučíte?

Aroma pomoc

Vysvětlím vám, jak aromaterapii využít jako první pomoc při nachlazení a nemoci a ukážu vám které esenciální oleje vám pomohou a uleví.

Účinky 20 vůní

Představím vám 20 esenciálních olejů, které vám pomohou s rýmou, nachlazením, zánětem močového měchýře, chřipkou, ale i osvěžením mysli, a které éterické oleje používat proti covid-19.

13 receptů

V praktické části na kameru připravím několik mnou oblíbených jednoduchých výrobků s esenciálními oleji, které by měly být základem každé domácí aroma lékárničky.

Prevence

Naučím vás, jak čistit vzduch a účinně se zbavit bakterií a virů doma i v kanceláři a tím preventivně posilovat své zdraví. Inhalační tyčinka do kapsy v období nachlazení pro vás bude základ.

Jak na to?

V části přednášky s názvem aroma tipy vám ukážu, jaké jsou nejúčinnější způsoby aplikace aromaterapie. Projdeme si oblíbená témata výběru aaromampy či difuzéru a několik způsobů aplikace přes kůži - mazání i koupele.

Dávkování

Dotkneme se tématu skladování i dávkování, díky čemuž se nebudete muset bát používat aromaterapii i na vaše děti a oleje vám navíc déle vydrží. U jednotlivých esenciálních olejů vždy zmíním vhodné náhražky pro děti.

Co od přednášky naopak nečekejte?

Jaká je cena online přednášek?

Běžná cena online přednášek je 780 Kč.

Než jsem ji pro vás natočila, sestříhala a doplnila fotkami a podklady ke stažení, vedla k informacím uvnitř uloženým pro mě dlouhá cesta. Vybrala jsem pro vás to nej, co jsem roky učila na kurzu věnovanému podzimním vůním (zároveň jsem se ale snažila být maximálně stručná). A samozřejmě to nej, co se nám osvědčilo v praxi. Věřím, že nyní je čas, aby vůně obohatily i vás. I malé střípky dohromady mohou odstartovat velkou změnu uvnitř vás.

Během tohoto webináře je cena obou online přednášek 650 Kč.
K přednáškám navíc získáte praktický bonus.

Nabídka zvýhodněného balíčku platí do 31.10. do půlnoci. Poté již nebude možné produkty objednat. Tak neváhejte, pojďte do toho hned 🙂

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Naabídka již vypršela a balíček již není možné objednat.

Zakoupením svého virtuálního místa získáte přístup k přednášce rozdělenou do 4 tematických částí:

K oběma přednáškám máte neomezený přístup a můžete se k nim kdykoliv vracet a připomenout si ji klidně každý rok před zahájením chřipkové sezóny. Přístup k přednáškám je pohodlně z nové Učebny.

 

K přednáškám vám navíc dám 30denní garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že informace nevyužijete nebo pro vás nejsou obohacující, vrátím vám peníze. Stačí, když mi napíšete do 30 dní od zakoupení přednášky mail. 

Věřím, že investice do vzdělání je to nejlepší a nejhodnotnější, co pro sebe můžeme udělat.

Pokud cítíte, že aromaterapie je pro vás nyní ta správná cesta, kupte si přednášku právě teď.

Vezměte zdraví do vlastních rukou…

 

…a naviděnou za chvilku na přednáškách.

Klikněte na tlačítko koupit online přednášky a na následující stránce vyplňte své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo převodem. Při platbě kartou získáte přístup k přednáškám ihned. Přihlašovací údaje si volíte při objednávce a odkaz k přednášce vám přijde emailem. Váš bonus vám také pošlu emailem.