Aroma lékárnička na podzim

online přednáška

Cítíte se jako tělo bez duše a hledáte účinnou přírodní vzpruhu?

Trápí vás opakovaná nachlazení, rýma či kašel a chcete být raději zdraví?

Láká vás aromaterapie, ale nevíte, jak ji pro sebe nebo pro děti používat?

Možná jste již vyzkoušeli spoustu různých cest, ale nachlazení se stále opakují. Na podzim, ale i v průběhu celého roku vás nebo vaši rodinu a děti trápí nachlazení, rýma, škrábání v krku… klasické celoroční nemoci. Možná tušíte, že aromaterapie by vám mohla pomoci s pročištěním vzduchu i posílením vaší imunity, ale nevíte, jak na to. Zároveň nechcete trávit studiem celý víkend a hledáte ty nejdůležitější informace v kostce na jednom místě?

Jmenuji se Michaela Makulová a jsem aromaterapeutka a lektorka. Vnímám lidské příběhy a vplétám do nich vůně. Aromaterapii se profesně věnuji již osm let a za tu dobu jsem pomohla zlepšit zdraví sobě i mnoha klientům a stovkám studentů mých kurzů.

Osvojení si práce s esenciálními oleji bylo klíčové i pro mé zdraví. Dříve jsem bývala několikrát ročně nemocná, bolest v krku, kašel, průdušky, teploty, znáte to. Vyzkoušela jsem aromaterapii a postupně jsem našla v esenciálních olejích své věrné pomocníky.

Nyní dokážu většinu našich nachlazení podchytit hned na začátku a působit pomocí esenciálních olejů preventivně. Aromaterapie za vás nevyřeší vše, ale dokáže vám hodně pomoci, a já vám ráda povím, jak na to 🙂

Které éterické oleje posilují zdraví, imunitu i optimistickou mysl? Jak je správně používat jako prevenci i jako první pomoc při nemoci? Kdy esenciální oleje raději inhalovat a kdy je mazat na na kůži? Po jakých olejích sáhnout na podzim nebo v průběhu celého roku u běžných nachlazení? Které esenciální oleje jsou vhodné pro děti a v jakém množství? U kterých olejů byly vědecky potvrzené účinky proti covidu-19? 

Vezměte zdraví do vlastních rukou a připravte si svoji voňavou aroma lékárničku, kterou využijete na podzim, ale i během celého roku. Zvládnete to i vy!

Připravila jsem pro vás intenzivní 90min online přednášku Aroma lékárnička na podzim, ve které vám předám esenci toho nejdůležitějšího.   

Ukážu vám, jak si díky esenciálním olejům zlepšit své zdraví, ať už s aromaterapií začínáte nebo jste ve voňavém světě jako doma.

Stačí vám 90 min na shlédnutí přednášky a pak už můžete začít aktivně pracovat na svém zdraví tím nejpříjemnějším způsobem, který znám – pomocí vůní. Pokud se navíc rozhodnete vyrobit si i jednoduché aroma-výrobky, zažijete u toho kupu srandy.

A pokud budete mít po shlédnutí přednášky jakékoliv otázky, můžete využít prostor pro dotazy pod přednáškou a já vás navedu individuálně.

Mými živými kurzy a přednáškami od roku 2012 prošlo bezmála 1000 lidí.
 
Tuto online přednášku před vámi virtuálně navštívilo již
0
studentů jako jste vy.
Online přednášky a kurzy boří hranice vzdělávání. A já se těším, že se díky této online přednášce virtuálně seznámím i s vámi, ať už jste z Čech, Moravy, ze Slovenska nebo žijete v zahraničí.
„Zajímavá praktická přednáška pro tyhle podzimní dny, ač se aromaterapii věnuji nějaký ten pátek, tak pro mě byla přínosná, shrnující důležité informace a hlavně super praktické recepty! Hned některé z nich využiju při přípravě vánočních dárečků. 😉 Líbilo se mi i rozčlenění na 4 videa, mohla jsem si je pak pustit dle své potřeby a času. Takže všem doporučuji! ;-)“
Petra Konečná
„Aroma lékárnička na podzim mi pomohla ve výběru aromaolejů i jejich kombinací. Využívám i zajímavé nápady ohledně možnosti použití voňavých kapesníčků, inhalačních tyčinek i difuzéru. Rady ohledně dávkování byly velmi užitečné. Zamilovala jsem se do limetky a těším se na další online kurzy s Míšou."

Přednáška je právě pro vás, pokud:

Co se během přednášky dozvíte a naučíte?

Aroma pomoc

Vysvětlím vám, jak aromaterapii využít jako první pomoc při nachlazení a nemoci a ukážu vám které esenciální oleje vám pomohou a uleví.

Účinky 10 vůní

Představím vám 10 esenciálních olejů, které vám pomohou s rýmou, odkašláváním, odehnáním nachlazení, chřipky, ale i osvěžením mysli, a které éterické oleje používat proti covid-19.

Recepty

V praktické části na kameru připravím několik moc oblíbených jednoduchých výrobků s esenciálními oleji, které by měly být základem každé domácí aroma lékárničky.

Prevence

Naučím vás, jak čistit vzduch a účinně se zbavit bakterií a virů doma i v kanceláři a tím preventivně posilovat své zdraví. Inhalační tyčinka do kapsy v období nachlazení pro vás bude základ.

Difuzér + aromalampa

Ukážu vám, jak vybrat vhodný difuzér či aromalampu a jaké zvolit dávkování éterických olejů, což jsou otázky, které na začátku jistojistě řešíte.

Dávkování

Dotkneme se tématu skladování i dávkování, díky čemuž se nebudete muset bát používat aromaterapii i na vaše děti a oleje vám navíc déle vydrží. U jednotlivých esenciálních olejů vždy zmíním vhodné náhražky pro děti.

Co od přednášky naopak nečekejte?

Jaká je cena online přednášky?

Cena online přednášky je 390 Kč.

Než jsem ji pro vás natočila, sestříhala a doplnila fotkami a podklady ke stažení, vedla k informacím uvnitř uloženým pro mě dlouhá cesta. Vybrala jsem pro vás to nej, co jsem roky učila na kurzu věnovanému podzimním vůním (zároveň jsem se ale snažila být maximálně stručná). A samozřejmě to nej, co se nám osvědčilo v praxi. Věřím, že nyní je čas, aby vůně obohatily i vás. I malé střípky dohromady mohou odstartovat velkou změnu uvnitř vás.

Cenu jsem se snažila nastavit dostatečně příznivou, jako by to byla vstupenka na přednášku, koncert či představení naživo. Je to taky cena dvou dortíků a kapučínek k tomu. Nebo jedné večeře ve vaší oblíbené restauraci.

Možná vás napadá, že stejné informace najdete i jinde na webu zdarma. Ano i ne, některé věci jsou pouze mé postupy, návody a recepty, které v článcích a webinářích nesdílím. Ale rozhodně ušetříte spoustu času hledáním a probíráním se informacemi, kterým můžete věřit, ale také tříděním laických informací, kterým se věřit nedá a kterých je bohužel plný internet.

Zakoupením svého virtuálního místa získáte přístup k přednášce rozdělenou do 4 tematických částí:

K přednášce máte neomezený přístup a můžete se k ní kdykoliv vracet a připomenout si ji klidně každý rok před zahájením chřipkové sezóny.

K přednášce vám navíc dám 30 denní garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že informace nevyužijete nebo pro vás nejsou obohacující, vrátím vám peníze. Stačí, když mi napíšete do 30 dní od zakoupení přednášky mail. 

Věřím, že investice do vzdělání je to nejlepší a nejhodnotnější, co pro sebe můžeme udělat.

Pokud cítíte, že aromaterapie je pro vás nyní ta správná cesta, kupte si přednášku právě teď.

Vezměte zdraví do vlastních rukou…

…a naviděnou za chvilku na přednášce.

Klikněte na tlačítko koupit online přednášku a na následující stránce vyplňte své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo převodem. Při platbě kartou získáte přístup k přednášce ihned. Přihlašovací údaje si volíte při objednávce a odkaz k přednášce vám přijde emailem.