Aroma lékárnička na zimu

online přednáška

Hledáte přírodní pomoc, díky které se po zimě či nemoci rychle zregenerujete?

Trápí vás chřipka, zánět močového měchýře či špatné náladě?

Máte rádi vůně esenciálních olejů, ale nevíte jak využít jejich potenciál ve svůj prospěch?

Možná si každý rok už od Vánoc přejete, aby přišlo jaro. Trpíte v zimě nebo v průběhu celého roku zimomřivostí,  nic se vám nechce a jste často hodně unavení. Nic vás nebaví… Chřipka, teplota, záněty močového měchýře a různé infekce se u vás v průběhu celého roku střídají… Někdy přitom stačí málo, zlepšit svoji náladu, dostatečně odpočívat a účinně doplnit hladinu svojí energie pomocí síly přírody – z přírodních esenciálních olejů.

Pokud nechcete tápat v nepřehledných informacích na Googlu ani trávit studiem celý víkend a hledáte ty nejdůležitější informace v kostce na jednom místě, jste tu na správném místě.

Jmenuji se Michaela Makulová a jsem aromaterapeutka a lektorka. Vnímám lidské příběhy a vplétám do nich vůně. Aromaterapii se profesně věnuji již osm let a za tu dobu jsem pomohla zlepšit zdraví sobě i mnoha klientům a stovkám studentů mých kurzů.

Osvojení si práce s esenciálními oleji bylo klíčové i pro mé zdraví a dobrou náladu. Zimu a vlastně žádné roční období si již bez esenciálních olejů nedokážu představit. Jako první místo po paralenu nebo jiné pilulce vždy sahám po vhodných lahvičkách s aromaterapií.

Ale právě v období, kdy u nás dostatečně nesvítí slunce, chybí nám čerstvý vzduch, protože jsme často zavřeni v přetopených místnostech s ústředním topením, a ztrácíme svůj vnitřní pocit energie a „že všechno zvládneme“, je pro nás aromaterapie klíčová.

Aromaterapie za vás nevyřeší vše, ale dokáže vám hodně pomoci, a já vám ráda povím, jak na to 🙂

Ukážu vám, jak si díky esenciálním olejům zlepšit své zdraví, ať už s aromaterapií začínáte nebo jste ve voňavém světě jako doma.

Stačí vám 90 min na shlédnutí přednášky a pak už můžete začít aktivně pracovat na svém zdraví tím nejpříjemnějším způsobem, který znám – pomocí vůní. Pokud se navíc rozhodnete vyrobit si i jednoduché aroma-výrobky, zažijete u toho kupu srandy.

A pokud budete mít po shlédnutí přednášky jakékoliv otázky, můžete využít komentáře pod přednáškou a já vás navedu individuálně.

Vezměte zdraví do vlastních rukou a připravte si svoji voňavou aroma lékárničku, kterou využijete zejména v zimě, ale i během celého roku. Zvládnete to i vy!

Přednáška je právě pro vás, pokud:

Co se během přednášky dozvíte a naučíte?

Prevenci

Každé roční období má svá specifika. Vysvětlím vám, jak na zimu nahlíží tradiční čínská medicína a proč je důležité používat přes zimu aromaterapii, která ladí s tímto ročním obdobím.

Jak na to?

V části přednášky s názvem aroma tipy vám ukážu, jaké jsou nejúčinnější způsoby aplikace aromaterapie v zimním období. Tentokrát bude několik způsobů aplikace přes kůži - mazání i koupele.

Účinky 10 vůní

Vybrala jsem pro vás 10 typicky zimních esenciálních olejů a naučím vás, jak vám pomohou s různými zimními nemocemi, třeba s chřipkou, zánětem močového měchýře nebo s udržením pozitivní mysli.

Dávkování

U každého oleje se zmíním o vhodném dávkování a možné náhradě jiným esenciálním olejem, díky čemuž budete vědět, jak používat aromaterapii pro vás, vaše blízké i pro vaše děti.

Aroma pomoc

Vysvětlím vám, jak aromaterapii využít jako první pomoc při nemoci a pomocí výuky esenciálních olejů po skupinách s podobnými účinky si tyto informace snáze zapamatujete.

5 receptů

V praktické části vám ukážu, jak si připravit 5 jednoduchých výrobků s esenciálními oleji, které se vám budou proti nemocem hodit. U receptů uvádím také alternativu vhodnou pro děti.

Co od přednášky naopak nečekejte?

Jaká je cena online přednášky?

Cena online přednášky je 390 Kč.

Než jsem ji pro vás natočila, sestříhala a doplnila fotkami a podklady ke stažení, vedla k informacím uvnitř uloženým pro mě dlouhá cesta. Vybrala jsem pro vás to nej, co jsem roky učila na kurzu věnovanému zimním vůním (zároveň jsem se ale snažila být maximálně stručná). A samozřejmě to nej, co se nám osvědčilo v praxi. Věřím, že nyní je čas, aby vůně obohatily i vás. I malé střípky dohromady mohou odstartovat velkou změnu uvnitř vás.

Cenu jsem se snažila nastavit dostatečně příznivou, jako by to byla vstupenka na přednášku, koncert či představení naživo. Je to taky cena dvou dortíků a kapučínek k tomu. Nebo jedné večeře ve vaší oblíbené restauraci.

Možná vás napadá, že stejné informace najdete i jinde na webu zdarma. Tak to vás bohužel zklamu, takto přehledně a obsáhle jsem je dosud nepublikovala ani nikde nenašla. Navíc některé informace jsou pouze mé postupy, návody a recepty, které ani ve svých článcích a webinářích nesdílím.

Zakoupením svého virtuálního místa získáte přístup k přednášce rozdělenou do 3 tematických částí:

K přednášce máte neomezený přístup a můžete se k ní kdykoliv vracet a připomenout si ji klidně každý rok. Pokud již máte zakoupenou úvodní přednášku Aroma lékárnička na podzim, struktura je velmi podobná. Pokud je to vaše první přednáška, vůbec nevadí, sami se následně rozhodnete, zda si chcete poslechnout i další části z cyklu.

 

K přednášce vám navíc dám 30 denní garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že informace nevyužijete nebo pro vás nejsou obohacující, vrátím vám peníze. Stačí, když mi napíšete do 30 dní od zakoupení přednášky mail. 

Věřím, že investice do vzdělání je to nejlepší a nejhodnotnější, co pro sebe můžeme udělat.

Pokud cítíte, že aromaterapie je pro vás nyní ta správná cesta, kupte si přednášku právě teď.

Vezměte zdraví do vlastních rukou…

…a naviděnou za chvilku na přednášce.

Klikněte na tlačítko koupit online přednášku a na následující stránce vyplňte své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo převodem. Při platbě kartou získáte přístup k přednášce ihned. Přihlašovací údaje si volíte při objednávce a odkaz k přednášce vám přijde emailem.