Aromaterapie & emoce víkendový kurz

Aromaterapie a její účinky na psychiku hezky víkendově, prožitkově

Hledáte báječný voňavý relaxační víkend ve společnosti podobně naladěných lidí a plných čichání a praktických cvičení s esenciálními oleji? Toužíte po účinném aroma pomocníku k péči o vaši duši? Chcete si najít 5 vašich TOP esenciálních olejlů, na které se můžete spolehnout, když na vás přijde smutek, vztek nebo třeba lítost? Ty zaručeně objevíte během víkendového kurzu, který je koncipován co nejvíce jako prožitkový, tak, aby se vám aromaterapie dostala hluboko pod kůži.

Aktuálně vypsaný termín

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Aktuálně již není možné se na kurz přihlásit. Další kurzy vypíšu po létě.

Ještě zbývá, než vyrazíme do Krkonoš 🙂 Přihlášky jsou ovšem kvůli ubytku nutné s předstihem.

Foto: Tanec s vůněmi na festivalu Miluj svůj život v Plzni

Zastavte se vnímejte. Esenciální oleje vám napoví.

Během víkendového kurzu budeme zpomalovat a co nejvíce vnímat. Tak, aby k nám esenciální oleje mohly promlouvat. Získáme tak neocenitelné osobní pomocníky pro jakékoliv emocionálně náročné situace – pro období stresu, smutku, vzteku, lítosti…

Během víkendového setkání si v teoretické části postupně projdeme informace o jednotlivých esenciálních olejích vhodných pro jednotlivé emocionálně náročné situace. 

V praktické části je pomocí cvičení budeme co nejvíce vnímat a díky tomu získáme 5 nebo i více velmi osobních a velmi účinných pomocníků. 

Celý víkend pak završíme tipy a praktickou ukázkou, jak s oleji pracovat a připravovat z nich účinné výrobky v domácích podmínkách. Každá účastnice si odveze 2 vlastnoručně připravené směsi.

 

Na co můžete na kurzu těšit?

  •  

Termín kurzu

Aromaterapie & emoce

Kurz se uskuteční u mé kamarádky v Pavlínky v Mladých Bukách.

Mladé Buky 310, Krkonoše, Penzion U Kubečků

MAPA ZDE

V blízkosti zastávka vlaku (Mladé Buky), parkování zdarma je samozřejmostí. Vzdálenost z Prahy – Černého mostu je 1,5 hod.

Výuka: přímo v Penzionu U Kubečků v čajové místnosti s křesílky.

Ubytování: Ve  dvou a vícelůžkových apartmánech s kuchyňským koutem. Cena: 500 Kč/os./noc (platba ubytování na místě)

Strava: Luxusní vegetariánská home-made polopenze nebo plnápenze.

Podrobnosti k ubytování a stravě obdržíte po přihlášce na kurz.

Příjezd v pátek po 14 hod, program začíná od 17 hod, ale můžete přijet i kdykoliv v pátek večer nebo v sobotu ráno.

Podrobný obsah kurzu

Reference účastníků

„Těším se na další kurz,  jsi jako jedna z nás a né nudná lektorka. Učíš nás nenásilně, zajímavě mluvíš a kurz proměníš v pohodový a krásný den. Moc děkuji.  Jsem ráda že jsem tě poznala.“ Julie  Slachová (Aromaterapie dle 5 elementů)

„Cením vysokou odbornost, skvělý přístup, příjemně sestavený program dne. Kurz zodpověděl všechny mé otázky.“ Veronika (Aromaterapie I.)

„Nejvíce se mi líbilo pozitivní předání – úvod do oboru, v němž má Ing, Makulová evidentně hluboké znalosti.“ Helena Tyburcová (Aromaterapie I.)

„Kurz mě obohatil o nové věci, dostala jsem ho jako dárek. Pozitivně na práci lektorky hodnotím odbornost, srozumitelnost.“ Jarmila (Aromaterapie I.)

Přihláška na kurz a platba

Na kurz se přihlašte pomocí uvedeného odkazu. Vaše místo bude závazně rezervováno po zaplacení kurzovného. Storno poplatek 30 dní předem 100 %, kurzovné může být převedeno na jinou osobu. Jdete do toho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.