Máte vlastní praxi nebo mícháte směsi vůní pro sebe a rodinu?

Zajímá vás, jak odborně sestavit aroma terapeutické směsi?

Absolvovali jste kurz Aromaterapie dle 5 elementů a rádi byste se dozvěděli více?

Kurz Plzeň

AROMATERAPIE V PRAXI

Neděle 18.6. od 10 hod

Mám pro vás praktické rozšíření kurzu Aromaterapie dle 5 elementů

KDY?

Neděle 18.6. od 10 hod

KDE?

Plzeň – centrum

DÉLKA?

6 hod
Kurzem vás provede

Michaela Makulová

Profesionální aromaterapeutka
8 let praxe v aromaterapii
17 let lektorských zkušeností

Aromaterapie v praxi

V tomto kurzu navážeme na cyklus 5 kurzů Aromaterapie dle 5 elementů. 

Ze zkušenosti vím, že ve výběru esenciálních olejů do terapeutických směsí často tápete nebo si nejste jisti. Nikdy neexistuje jen jedna správná možnost a jak tedy vybrat z několika cest tu správnou? Lidé se často na začátku práce s aromaterapií uchylují k dvěma chybám: vybírají oleje pouze intuicí nebo pouze podle svého nosu

Obě tyto metody jsou skvělé a neopomenutelné, ale základní stupeň, na kterém bychom výběr olejů měli stavět, jsou odborné informace a kvalitní diagnostika. A teprve potom jako neoddělitelnou složku a doplněk zapojit svoji intuici a svůj nos. Alespoň takto se výběr olejů za dobu mé praxe osvědčil mně a ráda tento postup naučím vás 🙂

Na co se můžete na kurzu těšit?

Výuka bude obsahovat 4 tematické bloky.

I. Diagnostika dle 5 elementů

Základní diagnostika, podle které se můžeme orientovat při výběru vůní do terapeutických směsí. Základní konstituce a odlišnosti v chování podle jednotlivých elementů. Vysvětlení terminologie a propojení s aromaterapií dle 5 elementů.

II. Diagnostika z obličeje

Základní pravidla diagnostiky z obličeje, protože podívat se člověku do očí (a obličeje) je to nejjednodušší, co můžeme udělat. Vysvětlení terminologie a propojení s aromaterapií dle 5 elementů.

III. Základní terminologie TČM

Vysvětlení základní terminologie dle Tradiční čínské medicíny tak, aby nám celý koncept dohromady s rozdělením esenciálních olejů dle 5 elementů dával hlubší smysl. Pro mě byla touha po pochopení terminologie hlavním důvodem, proč jsem studovala základy Tradiční čínské medicíny.

IV. Kazuistiky

Teorii samozřejmě doplníme praktickou částí. Tentokrát si společně projdeme příklady kauzuistik a vyrobíme si min 1 ukázkovou komplexně (označuje se to termínem holisticky) a odborně sestavenou terapeutickou směs podle získaných informací (nikoliv podle naší intuice).

Vybrala jsem mix toho nejdůležitějšího a nejpraktičtějšího, co ve své praxi využívám a co věřím, že obohatí i vás. Je to mix nástrojů, které jsem získala při studiu základů Tradiční čínské medicíny a Institutu aromaterapie (Adélka nám předávala báječné učení Gabriela Mojaye). Pro vás jsem koncept zjednodušila a výběr doporučených olejů poupravila, protože ne se vším souhlasím a dává mi logický smysl. 

Uvidíme, co všechno zvládneme projít, na případné příště si nechávám diagnostiku z jazyka.

Jedná se o premiéru kurzu, osnova v mé hlavě zrála 2 měsíce, ale je možné, že bude obsah kurzu potřeba drobně poupravit na místě.  Děkuji za pochopení 🙂

Kde se potkáme?

Kurz se uskuteční přímo v centru Plzně: Kopeckého sady 329/8, Plzeň, Kolektiv HUB – MAPA ZDE

V blízkosti zastávka vlaku, tramvaje, autobusu, parkování v okolí o víkendu zdarma. Vjezd do sadů je z Klatovské ulice a horní části Americké třídy.

Pauza na oběd cca 13-14 hod, na oběd zajdeme do nedaleké restaurace nebo si vezměte jídlo s sebou (kuchyňka je k dispozici. Káva a čaj budou k dispozici na místě.

S sebou: psací potřeby a čistou hlavu

Učebna bude k dispozici min 20 min předem.

V čem vás kurz posune?​

Před konáním kurzu si také napíšeme závěrečný testík (pouze pro absolventy všech 5 kurzů Aromaterapie dle 5 elementů) a budu pro vás mít připravené certifikáty.

Je tento kurz pro vás to pravé? Těším se na vás 🙂

Aktuálně vypsaný termín

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Aktuálně již není možné se na kurz přihlásit.

Ještě zbývá, než se uvidíme a uslyšíme. Připojíte se???

Jaká je cena online kurzu?

Kurz pro vás na poprvé nabízím za 1300 Kč.

Na kurz se přihlaste pomocí uvedeného odkazu. Vaše místo bude závazně rezervováno po zaplacení kurzovného. V případě nenaplnění kurzu vám nabídnu nový termín nebo částku vrátím v plné výši.

Uvidíme se???

Klikněte na tlačítko a na následující stránce vyplňte své údaje. Ihned po registraci vám ode mě přijde email. Zkontrolujte, že nespadl do spamu nebo do reklamní pošty.

Těším se na vás,
Michaela Lusílija