Hledáte kurz, který je úzce propojený s ročním obdobím a konceptem 5 elementů?

Rádi se věci učíte postupně tak, aby vám dohromady dávaly hlubší smysl?

Absolvovali jste základy v kurzu Aromaterapie I. (nebo jinde) a rádi byste se dozvěděli více?

Online kurz

AROMATERAPIE DLE 5 ELEMENTŮ

ELEMENT KOV (PODZIM)

Máte to za mnou příliš daleko? 

A co kdybych vám nabídla plnohodnotnou formu výuky oblíbeného kurzy, který už v Plzni vyučuji od roku 2016?

KDY?

22.11. + 29.11.2023

KDE?

Online

DÉLKA?

Celkem 6 hod výuky
Kurzem vás provede

Michaela Makulová

Profesionální aromaterapeutka
8 let praxe v aromaterapii
17 let lektorských zkušeností

Cyklus kurzů s aromaterapií v rytmu přírody

Cyklus 5 kurzů vás postupně provede tajemným světem bylinek, květů, dřev, pryskyřic, jejich vůní a blahodárných účinků na tělo, mysl i duši. Podrobně se seznámíte s více než 60 esenciálními oleji a postupně vyrobíte 10 různých přírodních aromaterapeutických výrobků. Vyzkoušíte si práci s esenciálními oleji, naučíte se je kombinovat a získáte zručnost pro vaše každodenní domácí použití.

Jaký je kurz očima studentek?

"Kurz se mi moc líbil. Celkové vedení i zpracování bylo v mých očích naprosto skvělé. Po dlouhé době mě něco tak hodně nadchlo a dalo. Stejně tak i energie všech žen se báječně sešla, cítila jsem se tam s vámi velice příjemně. Už teď se moc těším na další kurz."
Miroslava Těšíková​
"Zúčastnila jsem se kurzu Aromaterapie - Láskyplné vůně (element oheň) pod vedením Michaely Makulové. Kurz nebyl mým prvním setkáním s Míšou, znali jsme se už z předchozího semináře v Praze. Míša jako lektorka a jako člověk, troufám si říct instinktivně, dokáže odhadnout skupinu, ve které přednáší. Napojí se na účastnice, a tak se rázem ze skupiny cizích lidí stanou usměvavé a informací dychtivé dámy 🙂 Znalosti z kurzu využívám ke své práci v domově pro seniory a praxe ukázala, jak je Aromaterapie v oboru přínosná. Ze zkušeností a zmíněné práce s esenciálními oleji mám pozitivní výsledky a ohlasy našich seniorů. Aromaterapie mne zcela pohltila a už teď se těším na pokračování kurzu 🙂 Velké DÍKY Michaela Makulová za možnost se vzdělávat po tvým vedením :-))"
Jitka Plachá​
"S kurzem jsem velice spokojená. Pokaždé obohatí mé dosavadní znalosti. Už celé sestavení kurzů je pojato velice zajímavě. Je rozděleno do ročních období, a tak v každém cyklu můžeme poznat, co nám příroda nabízí v průběhu celého roku. Příjemné prostředí, lidé z kurzu jsou nalazeni na stejnou frekvenci a tím vzniká klidná atmosféra. A když se k tomu přidají nádherné vůně, které nabízí aromaterapie, stává se kurz odpočinkem a zastavením se v čase."
Kateřina Hrubá
"Kurz se mi moc líbil. Celkové vedení i zpracování bylo v mých očích naprosto skvělé. Po dlouhé době mě něco tak hodně nadchlo a dalo. Stejně tak i energie všech žen se báječně sešla, cítila jsem se tam s vámi velice příjemně. Už teď se moc těším na další kurz."
Miroslava Těšíková​

Na co se můžete na kurzu těšit?

Výuka je rozdělena do 2 tematických bloků.

I. Element kovu a jeho vůně

Úvod do problematiky o elementu kovu (období podzimu) z pohledu čínské medicíny. Jak se element projevuje v našem životě? Jaké oleje nám na podzim dělají dobře? A jaké jsou vhodné vůně, pokud je element v nerovnováze? Profily esenciálních olejů a jejich působení na tělo a mysl. Účinky esenciálních olejů z pohledu čínské medicíny.

II. Vůně vhodné na podzim

Profily dalších esenciálních olejů a jejich působení na tělo a mysl. Účinky esenciálních olejů z pohledu čínské medicíny. Praktické recepty s esenciálními oleji a ukázka přípravy směsi.
Shrnutí kurzu a hurá do tvoření 🙂

Praktická část: 2 video recepty

V praktické části vám nasdílím video recepty s návody na domácí výrobu 2 podzimních výrobků. Tyto recepty obvykle vyrábíme na živém kurzu a ráda bych, abyste si je také mohli vyzkoušet. V balíčku s materiálem k tomuto kurzu obdržíte i obaly, do kterých si výrobky připravíte.

Záznamy lekcí a video recepty budou k dispozici až do konce roku 2023, abyste měli čas se k informacím vrátit.

Jak bude probíhat online výuka kurzu Aromaterapie dle 5 elementů pro element kov (podzim)?

A technicky?

Pokud jste u mě absolvovali kurz Aromaterapie I. online, už všechno znáte.

Co vás během kurzu naučím konkrétně?

Obsah kurzu ladí s kurzem, který učím v Plzni, a tak můžete kdykoliv přijet za mnou nebo se mnou spojit online.

V čem vás kurz posune?​

Navíc absolvováním všech 5 kurzů Aromaterapie dle 5 elementů a složením zkoušky (online) můžete získat certifikát s potvrzením Asociace českých aromaterapeutů. Od roku 2017 jsem akreditovanou lektorkou Asociace českých aromaterapeutů pro tento kurz. Pro získání osvědčení je potřeba absolvovat všech 5 kurzů a vyplnit krátký testík. Cena certifikátu je 150 Kč. 

Vykročte do světa aromaterapie se mnou...

Začátečníci

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Aktuálně již není možné se na kurz přihlásit.

Ještě zbývá, než se uvidíme a uslyšíme. Připojíte se???

Pokročilí

Pokročilí se přihlašují kliknutím na termíny (21.+28.11.) Děkuji.

Jaká je cena online kurzu?

Kurz pro vás nabízím za 1790 Kč.

Na kurz se přihlaste pomocí uvedeného odkazu. Vaše místo bude závazně rezervováno po zaplacení kurzovného. Storno poplatek činí 100 %, kurzovné ale může být převedeno na druhý termín nebo na jinou osobu. Jdete do toho?

Zakoupením online kurzu získáte

Uvidíme se???

Klikněte na tlačítko a na následující stránce vyplňte své údaje. Ihned po registraci vám ode mě přijde email. Zkontrolujte, že nespadl do spamu nebo do reklamní pošty. Kurz vám ještě připomenu emailem a před zahájením kurzu vám pošlu email s odkazem, na kterém si ho přehrajete.

Těším se na vás,
Michaela Lusílija