Objednávka online kurzu

Aromaterapie I.: praktické základy

16. + 23.4.2024

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Míša do výuky vnesla praxi, neváhala podělit se o vyzkoušené recepty na konkrétní problémy, zodpověděla všechny naše dotazy. Výklad byl poutavý a zábavný, vždy mi bylo líto, že lekce končí. Nejvíce si cením snahy a úsilí zapojit naše nosy a rozvířit v nás emoce z vůní i při online kurzu – každou lekci jsme pracovali se zaslanými vzorky esenciálních olejů. Součástí výuky byly i voňavé domácí úkoly, díky kterým jsem s kurzem setrvávala celé 4 týdny a ne pouze 4 večery. Kurz AROMATERAPIE I. online pro mě byl velmi přínosný a předčil má očekávání."
Radka Petřvalská
„Kurz Aromaterapie I. online byl pro mě obohacující, získala jsem zde cenné a zajímavé informace. Moc se mi líbil nápaditý způsob výuky (vzorečky, skripta, návody, inspirace ad.), zaujme i pobaví."
Radka Illeová
"Cením vysokou odbornost, skvělý přístup, příjemně sestavený program dne. Kurz zodpověděl všechny mé otázky."
Veronika
"Nejvíce se mi líbilo pozitivní předání – úvod do oboru, v němž má Ing. Makulová evidentně hluboké znalosti."
Helena Tyburcová
"Těším se na další kurz, jsi jako jedna z nás a né nudná lektorka. Učíš nás nenásilně, zajímavě mluvíš a kurz proměníš v pohodový a krásný den. Moc děkuji. Jsem ráda že jsem tě poznala."
Julie Slachová
"Kurz mě obohatil o nové věci, dostala jsem ho jako dárek. Pozitivně na práci lektorky hodnotím odbornost, srozumitelnost."
Jarmila
"Děkuji Míšo za kurz, konečně umím a nebojím se používat olejíčky v běžném životě (do aromalampy, do koupele, přímo na tělo, místo aviváže…), určitě budu experimentovat dál a těším se na další přínosné setkání."
Pavla