Objednávka online kurzu

Aromaterapie dle 5 elementů

Element voda: 21. + 28.2.2024 pokročilí

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"Kurz se mi moc líbil. Celkové vedení i zpracování bylo v mých očích naprosto skvělé. Po dlouhé době mě něco tak hodně nadchlo a dalo. Stejně tak i energie všech žen se báječně sešla, cítila jsem se tam s vámi velice příjemně. Už teď se moc těším na další kurz."
Miroslava Těšíková
"Těším se na další kurz, jsi jako jedna z nás a né nudná lektorka. Učíš nás nenásilně, zajímavě mluvíš a kurz proměníš v pohodový a krásný den. Moc děkuji. Jsem ráda že jsem tě poznala."
Julie Slachová
"Zúčastnila jsem se kurzu Aromaterapie - Láskyplné vůně pod vedením Michaely Makulové. Kurz nebyl mým prvním setkáním s Míšou, znali jsme se už z předchozího semináře v Praze. Míša jako lektorka a jako člověk, troufám si říct instinktivně, dokáže odhadnout skupinu, ve které přednáší. Napojí se na účastnice, a tak se rázem ze skupiny cizích lidí stanou usměvavé a informací dychtivé dámy 🙂 Znalosti z kurzu využívám ke své práci v domově pro seniory a praxe ukázala jak je Aromaterapie v oboru přínosná.Ze zkušeností a zmíněné práce s esenciálními oleji mám pozitivní výsledky a ohlasy našich seniorů. Aromaterapie mne zcela pohltila a už teď se těším na pokračování kurzu 🙂 Velké DÍKY Michaela Makulová za možnost se vzdělávat po tvým vedením :-))"
Jitka Plachá
"S kurzem jsem velice spokojená. Pokaždé obohatí mé dosavadní znalosti. Už celé sestavení kurzů je pojato velice zajímavě. Je rozděleno do ročních období, a tak v každém cyklu můžeme poznat, co nám příroda nabízí v průběhu celého roku. Příjemné prostředí, lidé z kurzu jsou nalazeni na stejnou frekvenci a tím vzniká klidná atmosféra. A když se k tomu přidají nádherné vůně, které nabízí aromaterapie, stává se kurz odpočinkem a zastavením se v čase."
Kateřina Hrubá
"Děkuji Míšo za kurz, konečně umím a nebojím se používat olejíčky v běžném životě (do aromalampy, do koupele, přímo na tělo, místo aviváže…), určitě budu experimentovat dál a těším se na další přínosné setkání."
Pavla
"S kurzem jsem moc spokojená, byl to příjemný den ve společnosti podobně naladěných lidí. Příjemně mě překvapilo, že jsme vyráběli z jednotlivých surovin a ne jen přidáváním éterických olejů do hotového základu. Taky se mi moc líbí skripta, ve kterých je dost místa na vpisování a na titulní stranu je radost pohledět : ), barvy u mě dělají hodně : ). Byla jsem ráda za příležitost porovnání jednotlivých éterických olejů od různých firem a taky se mi líbilo připomenutí všech energetických souvislostí a možností vlastní intuice.
Zdenka
"Kurz mi přinesl nové poznání výroby krému, který využiji v budoucnu i na své miminko. Oceňuji nové vůně, příjemné prostředí, společnou konverzaci. Nejvíce mě zaujalo využití eterických olejů, vliv na psychiku, ale i na fyzické tělo."
Michaela