Máte rádi, když vám vůně koření prostoupí celým domovem?

Hledáte kurz, který vám pomůže vykouzlit tu pravou vánoční či sváteční atmosféru?

Online přednáška

VŮNĚ KOŘENÍ

Od Vánoc až do konce ledna 2024

Máte rádi aromaterapii a přírodní vůně a rádi si je mícháte do aromalampy či difuzéru?

Pak je tento kurz přesně pro vás…

KDY?

Kdykoliv

KDE?

Online – předtočená přednáška

DÉLKA?

Celkem 2 hod výuky
Kurzem vás provede

Michaela Makulová

Profesionální aromaterapeutka
8 let praxe v aromaterapii
17 let lektorských zkušeností

Jaké jsou mé kurzy očima studentek?

"Kurz se mi moc líbil. Celkové vedení i zpracování bylo v mých očích naprosto skvělé. Po dlouhé době mě něco tak hodně nadchlo a dalo. Stejně tak i energie všech žen se báječně sešla, cítila jsem se tam s vámi velice příjemně. Už teď se moc těším na další kurz."
Miroslava Těšíková​
"Zúčastnila jsem se kurzu Aromaterapie - Láskyplné vůně (element oheň) pod vedením Michaely Makulové. Kurz nebyl mým prvním setkáním s Míšou, znali jsme se už z předchozího semináře v Praze. Míša jako lektorka a jako člověk, troufám si říct instinktivně, dokáže odhadnout skupinu, ve které přednáší. Napojí se na účastnice, a tak se rázem ze skupiny cizích lidí stanou usměvavé a informací dychtivé dámy 🙂 Znalosti z kurzu využívám ke své práci v domově pro seniory a praxe ukázala, jak je Aromaterapie v oboru přínosná. Ze zkušeností a zmíněné práce s esenciálními oleji mám pozitivní výsledky a ohlasy našich seniorů. Aromaterapie mne zcela pohltila a už teď se těším na pokračování kurzu 🙂 Velké DÍKY Michaela Makulová za možnost se vzdělávat po tvým vedením :-))"
Jitka Plachá​
"S kurzem jsem velice spokojená. Pokaždé obohatí mé dosavadní znalosti. Už celé sestavení kurzů je pojato velice zajímavě. Je rozděleno do ročních období, a tak v každém cyklu můžeme poznat, co nám příroda nabízí v průběhu celého roku. Příjemné prostředí, lidé z kurzu jsou nalazeni na stejnou frekvenci a tím vzniká klidná atmosféra. A když se k tomu přidají nádherné vůně, které nabízí aromaterapie, stává se kurz odpočinkem a zastavením se v čase."
Kateřina Hrubá

Na co se můžete na kurzu těšit?

I. Vůně nejkránějšího koření

Společně si probereme účinky esenciálních olejů z nejkrásnějšího koření z celého světa. Budeme si povídat o skořici, kardamomu, hřebíčku a vanilce a jejich účincích na naši mysl. Podrobně si probereme 3 nové druhy koření: badyán, tonkové boby a pepř.

II. Jak provonět domov kořením

Koření doplníme o vůně jedle a kadidla (všechny tyto vzorky najdete v materiálech) a ukážeme si, jak s nimi míchat ty nejkrásnější vánoční, sváteční a novoroční vůně.
Doma potřebujete mít pouze citrusové vůně. Součástí kurzu je kolekce receptů, podle které si jednoduše namícháte směsi do aromalampy či difuzéru.

Kurz je tentokrát předtočený a záznam kurzu bude k dispozici až do 31.1.2024 tak, abyste měli čas se k informacím vrátit.

Jak bude probíhat online výuka kurzu Vůně koření?

A technicky?

Co vás během kurzu naučím konkrétně?

V čem vás kurz posune?​

Vychutnejte si vůně koření se mnou...

Jaká je cena online kurzu?

Kurz včetně materiálu nabízím pro prvních 18 studentů
za 1290 Kč.

V ceně kurzu je kromě výuky: 9 lahviček esenciálních olejů po cca 0,5 ml, mini pipeta a tištěná skripta. Po vyprodání 18 míst bude kurz k dispozici bez materiálu včetně skript v elektronické podobě za 590 Kč.

Na kurz se přihlaste pomocí uvedeného odkazu. Vaše místo bude závazně rezervováno po zaplacení kurzovného. Jdete do toho?

Zakoupením online kurzu získáte

Uvidíme se???

Klikněte na tlačítko a na následující stránce vyplňte své údaje. Ihned po registraci vám ode mě přijde email. Zkontrolujte, že nespadl do spamu nebo do reklamní pošty. Kurz vám ještě připomenu emailem a před zahájením kurzu vám pošlu email s odkazem, na kterém si ho přehrajete.

Těším se na vás,
Michaela Lusílija