Vůně

  • 100% originální receptury
  • 100% přírodní esenciální oleje (převážně v bio kvalitě)

Parfémy s duší. Vlastnoručně připravené parfémy, vůně a směsi aromaterapie z přírodních esenciálních olejů.

Každý nový produkt ladím velmi pomalu, každou objednávku tvořím na zakázku až po objednání.

MAHASHAKTI s jasmínem sambac

Parfém z přírodních esenciálních olejů

„Okus ryzí ženskost. Zažij pocit božství.“

…Mahashakti je označení pro velkou bohyni, bohyni ženu či bohyni matku. Neztělesňuje ani jeden ze známých ženských archetypů, naopak je zahrnuje všechny… To byl začátek mého tvoření a záměr, který jsem do této vůně vetkala. Jaká je pro mě Mahashakti?

„Probuď svoji přirozenost!“

Poslouchej svoje srdce a vylaď se. Z čeho jsem Mahashakti stvořila? Celkem ze 7 složek, čistých esenciálních olejů (převážně v bio kvalitě), tady jsou nejdůležitější z nich:

„Buď jedinečná!“

Celkový dojem z vůně je omamný, možná i lehce svůdný. Její přirozená sladkost je zjemněna troškou pomeranče hořkého a celkový dojem je i přes svoji plnost a sladkost příjemně lehký. Zanechává pocit spojení s ženským nitrem, ladí 4. čakru a zklidňuje 6. čakru. Tahle vůně rozhodně není pro každého. Pokud tě ale přitahuje, věřím, že je pro tebe ta pravá.

Mahashakti

Přírodní parfém Mahashakti ti standardně namíchám do 50 ml flakonu v 7% koncentraci z přírodních esenciálních olejů (za kvalitu ingrediencí se ráda zaručím) a jemného alkoholu.

50ml flakon s rozprašovačem tě vyjde na 890 Kč.

Napiš mi nebo zavolej a já ti vůni připravím. Poštovné je zdarma.

 

Na přání ti Mahashakti ráda převléknu i do jiného kabátku. Počítej s tím, že až parfém vykouzlím, nechám ho pár dní uzrát, než se k tobě rozběhne.

P.S. 7% koncentrace odpovídá eau de toilette, ale za mě už by větší koncentrace pro tuto směs byla moc. Potřebuješ-li víc, napiš.